تاریخ انتشار : چهارشنبه 10 فروردین 1401 - 17:37
138 بازدید
کد خبر : 196202

دانلود زیرنویس فیلم Metamorphosis 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Metamorphosis 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Metamorphosis 2022 دگردیسی با یک زن نظافتچی شروع می شود که در آزمایشگاه مخفی گروه Genge کار می کند. ما می دانیم که این یک آزمایشگاه مخفی است زیرا فیلم به ما می گوید. از آنجایی که زن از نوع اختصاصی است، همه جاهایی را که کارت تند کشیدنش به او دسترسی

دانلود زیرنویس فیلم Metamorphosis 2022 دگردیسی با یک زن نظافتچی شروع می شود که در آزمایشگاه مخفی گروه Genge کار می کند. ما می دانیم که این یک آزمایشگاه مخفی است زیرا فیلم به ما می گوید. از آنجایی که زن از نوع اختصاصی است، همه جاهایی را که کارت تند کشیدنش به او دسترسی دارد، تمیز می کند، از جمله قفسی پر از تکه های گوشت. طولی نمی کشد که تی رکسی که آن ضایعات را به جا گذاشته بود ظاهر شد و او را قبل از بیرون رفتن از در باز برای جستجوی دسر می خورد.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/metamorphosis-2022/

Metamorphosis (2022) Review - Voices From The Balcony

زیرنویس فیلم Metamorphosis 2022 در همین حال، متخصص حیوانات در حال انقراض لیانگ (گائو شوانگ، بودای خشمگین طلایی، بچه مشت اژدها) و تیمش در تلاش هستند تا یک مار غول پیکر را به دام بیاندازند تا آن را به بیمارستان حیوانات در معرض خطر بازگردانند. در آنجا او متوجه می‌شود که از نظر ژنتیکی تغییر یافته است، چیزی که شی ون سابقش از او خواسته بود تا در مورد آن تحقیق کند، اما او نپذیرفت زیرا “من واقعاً علاقه‌ای به ژن‌ها ندارم”.

این نظر او تغییر می کند و او به دیدن او می رود و درست به موقع می رسد تا آنها بقایای غذای تی رکس را پیدا کنند و کاپیتان ژائو رئیس امنیت شرکت آنها را از تماس با پلیس منع کند. و سپس آن موجود ظاهر می شود و به همه اطلاع می دهد که مسئول است.

در حالی که شما نمی‌توانید متامورفوسیس را به خاطر اینکه سریع به اکشن نرسیده سرزنش کنید، فیلم مطمئناً می‌تواند به دلیل فقدان جدی منطق مقصر باشد. به خانم نظافتچی توانایی باز کردن قفس با تیرانوزاروس را بدهید؟ یا لیانگ به شی ون اجازه می دهد که خودش برود تا یی بو را نجات دهد (وانگ زینگچن، انگر چیس، مبارزه دوباره با رودخانه ها و دریاچه ها. چون او در رختکن زنانه است؟ و آن دو سعی می کنند ردای او را از پشت هیولا بگیرند نه حوله گرفتن یا اجازه دادن به لیانگ که او را برهنه ببینند؟

METAMORPHOSIS (2022) Preview of mutant tyrannosaurus vs. giant python movie  - MOVIES and MANIA

زیرنویس Metamorphosis 2022 اما جدای از این خطاهای لحظه ای عقل، مسخ یک پارک ژوراسیک نسبتا خوب، اگر چه بیش از حد واضح باشد، در امتداد خطوط The Asylum’s Triassic World است. لباس لیانگ حتی یک کپی از لباس کریس پرت از سری ژوراسیک است.

اما مهمتر از آن، تیرانوزاروس از رشته های ناقص DNA T Rex با شکاف هایی که توسط ژن های آفتاب پرست و کروکودیل پر شده است، تشکیل شده است. کارگردان چن لیانگیان (کلاسیک کوه‌ها و دریاها – سیر مبتکرانه) از این موضوع بهره می‌برد زیرا ژن‌های آفتاب‌پرست به موجودی این توانایی را می‌دهند که با محیط اطراف خود ترکیب شود و نامرئی شود. همچنین به آن زبانی می‌دهد که می‌تواند طعمه را بگیرد، اگرچه از این توانایی تقریباً به اندازه کافی استفاده نمی‌شود.

اثرات، همانطور که انتظار می رود، بیشتر CGI هستند و کمی متفاوت هستند. Tyrannosaurus عمدتا به خوبی انجام شده است. استثناها صحنه ای است که در آن یک قربانی از زبانش آویزان است و دیگری با استفاده از چیزی که شبیه یک پایه پلاستیکی است. مارها، دو نفر از آنها وجود دارد، با این حال، کمی به دلخواه باقی می ماند. مانند برخی از ماشین آلات بزرگ که در یک نقطه می بینیم. به طور کلی وقتی صحبت از این نوع فیلم‌ها می‌شود، Metamorphosis در وسط مجموعه قرار می‌گیرد.

METAMORPHOSIS (2022) Preview of mutant tyrannosaurus vs. giant python movie  - MOVIES and MANIA

بیشتر اینها در آخرین بازی متامورفوسیس که خشونت مار روی مار، بداخلاق های شرکتی، صلیب های دوگانه، خشونت مار روی دایناسور، مسابقه ریپلی در مقابل ملکه بیگانه و پارتیتی را ارائه می دهد که به نظر می رسد از یکی از سازهای Dream Theater خارج می شود، به چشم می خورد. آهنگ های. این خیلی منطقی نیست، اما بسیار سرگرم کننده است. و واقعاً، آیا این تمام چیزی نیست که از فیلمی مانند مسخ می‌خواهیم؟

و با وجود برخی نمودارهای مشکوک و اثرات متغیر، این چیزی است که ما به دست می آوریم. Metamorphosis ممکن است در سطح Snakes و Crocodile Island نباشد، اما از Abyssal Spider و Varanus Priscus در رتبه بندی ویژگی های موجودات چینی بسیار جلوتر است. و اگر به دنبال هیولاهای بیشتری هستید، FilmTagger آن را پوشش داده است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.