تاریخ انتشار : پنجشنبه 19 اسفند 1400 - 11:48
77 بازدید
کد خبر : 195439

دانلود زیرنویس مستند Underwater Federica Pellegrini 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس مستند Underwater Federica Pellegrini 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس مستند Underwater Federica Pellegrini 2022 می‌خواهم پیش مادرم بروم، می‌خواهم پیرسینگ را بگیرم، گواهینامه رانندگی‌ام را بگیرم. من می خواهم جشن بگیرم.» این یک فدریکا پلگرینی بسیار جوان است که به درستی از کاری که یک دختر هم سن او انجام می دهد صحبت می کند. اینگونه است که با تصویری از رپرتوار،

دانلود زیرنویس مستند Underwater Federica Pellegrini 2022 می‌خواهم پیش مادرم بروم، می‌خواهم پیرسینگ را بگیرم، گواهینامه رانندگی‌ام را بگیرم. من می خواهم جشن بگیرم.» این یک فدریکا پلگرینی بسیار جوان است که به درستی از کاری که یک دختر هم سن او انجام می دهد صحبت می کند. اینگونه است که با تصویری از رپرتوار، یکی از بسیاری از لحظات خصوصی که خواهیم دید، فیلمی را که در نقد زیر آب به شما می‌گوییم آغاز می‌کند: فدریکا پلگرینی، مستند سارا ریستوری در مورد بزرگترین شنای ایتالیا، و یکی بهترین شنای جهان در تمام دوران که در تاریخ های ۱۰، ۱۱ و ۱۲ ژانویه وارد سینماها می شود. همانطور که اغلب در مستندهایی از این دست اتفاق می افتد، این فیلمی است که در آن بخش خصوصی با حماسه ورزشی ادغام می شود و با آن یکی می شود. زیرا برای قهرمانانی مانند فدریکا پلگرینی، ورزش همه جانبه است و حتی زندگی خصوصی نیز ورزش است. فیلم این مزیت را دارد که دختر، زنی که پشت قهرمان است، با قدرت و شکنندگی اش به ما نشان می دهد.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/underwater-federica-pellegrini-2022/

Underwater Federica Pellegrini (2022) - IMDb

زیرنویس مستند Underwater Federica Pellegrini 2022 ما در لیویگنو هستیم، ۲۷۶ روز از توکیو ۲۰۲۰. نوامبر ۲۰۱۹ است. پنجمین المپیک فدریکا پلگرینی دور، اما در عین حال نزدیک به نظر می رسد. فدریکا و مربی او بر این باورند که این مسیر تنها از تمرین، سخت کوشی، شایستگی و فداکاری تشکیل خواهد شد. در عوض، در افق، ویروس کرونا وجود دارد، تعطیلی مضاعف فعالیت‌ها، باید همه چیز را برای یک سال به تعویق بیندازید. زیر آب: فدریکا پلگرینی سال گذشته را که دو سال از فعالیت های قهرمان شد، و در آستانه آخرین المپیک، با یک سری فلاش بک در مورد حرفه خود جایگزین می کند. که همه با هم دیده می شوند، چیزی چشمگیر است.

کلیدهای درک زیر آب: فدریکا پلگرینی بسیار است. اولی دوگانگی است، تضاد درونی که شخصیتی مانند او تجربه می کند. از یک سو زنی است که برای انجام یک زندگی دیگر، برای انجام آنچه که همیشه آرزویش را داشته است، تلاش می کند، فرزندان، خانواده، ساختن چیزی استوار. از سوی دیگر، زنی ورزشکار است که به المپیک پنجم فکر می کند، فقط به این فکر می کند، چیزی جز این.

Prime Video: Federica Pellegrini - Underwater

زیرنویس Underwater Federica Pellegrini 2022 اما ما می توانیم مستند را به عنوان یک فیلم روایی واقعی بخوانیم، زیرا داستان فدریکا پلگرینی ارزش یک فیلم را دارد. همانطور که شمارش معکوس برای توکیو ادامه دارد، اولین فلاش بک بسیار شدید وجود دارد، داستانی که پس از المپیک ۲۰۱۲ لندن آغاز می شود. فدریکا در ۲۰۰ سبک آزاد پنجم شد و تصمیم گرفت آمادگی خود را به طور کامل تغییر دهد.

و ماتئو گیونتا را انتخاب کرد، مربی جوانی که به عنوان فردی با تجربه لازم برای رویارویی با قوی ترین ورزشکار ایتالیایی دیده نمی شد. یک تشدید از راه می رسد، یک نقره و سپس دو طلا در مسابقات قهرمانی جهان. این داستان بزرگ حماسه و عشق ورزشی است. و در هر داستانی، در سینما، نقش هایی وجود دارد. و اگر فدریکا پلگرینی قهرمان داستان، دیوا، الهی باشد، ماتئو گیونتا در عین حال قهرمان مرد داستان عشق است، اما همچنین گروهبان آهنین، مربی بی رحم بسیاری از فیلم های ورزشی.

و آنچه دیدیم نیز فیلمی درباره رابطه با زمان است. موجودی که می تواند دشمن یا دوست باشد، اما – همانطور که فدریکا پلگرینی به خوبی توضیح می دهد – یک مفهوم عینی است، قاضی عالی است، بدون هیچ گونه امکان بخشش، بدون هیچ بهانه ای. چه همسفر باشد و چه حریف، صادق است، وفادار است.

Watch Federica Pellegrini Movies, TV Shows, Web Series (Full List)

زمان، اسید لاکتیک، تنگی نفس، رضایت. موانع زیادی در مسیر قهرمان وجود دارد. اما در این داستان شاید بدترین اتفاق در راه است، شرور واقعی. این ویروس کرونا، کووید ۱۹ است. فدریکا برای اولین بار با مادرش تلفنی در مورد آن صحبت می کند، سپس در اخبار اخبار شرکت می کند. ما خیابان ها و میدان های خالی، پیام های کونته را می بینیم. فدریکا کمک می‌کند و می‌گوید: «تا زمانی که به من اجازه شنا بدهند». مسابقات مقدماتی حذف می شوند، المپیک نیز حذف می شوند، بازی ها به ۲۰۲۱ موکول می شوند. روزهای از دست رفته به ۴۸۷ تبدیل می شوند. بی حرکتی، بن بست: چه چیزی برای یک ورزشکار بدتر است؟ در یک سال می توانید از نظر جسمی و روحی تغییر کنید. و فدریکا نیز کووید را مصرف می کند.

در حالی که در این بین شادترین و باشکوه ترین لحظات فدریکا، المپیک پکن با مدال طلا و رکورد جهانی، مسابقات جهانی رم با دو مدال طلا و دو رکورد جهانی را دیده ایم، به توکیو می رسیم. و اینجا حماسه ناب ورزشی است. مانند مسابقه نهایی راکی ​​است که از دور اول می بینیم: در اینجا داستان را از اولین باتری می بینیم. مثل یک فیلم راکی، اینجا هم بد شروع می شود، اما ما می دانیم که چگونه به پایان می رسد. پنجمین فینال انفرادی، اولین زن در تاریخ شنا که موفق به کسب آن شد. و یک رکورد جهانی تا به امروز شکست ناپذیر باقی مانده است. و بار دیگر پیامی که با صدای بلند و واضح به ما می رسد: در شنا، شاید بیشتر از ورزش های دیگر، چالش با خود، محدودیت ها، ضعف های فرد است. کنترل خودت همه چیز است. فدریکا پلگرینی موفق شد.

در نقد فیلم Underwater: Federica Pellegrini درباره فیلمی به شما گفتیم که در آن بخش خصوصی با حماسه ورزشی ادغام می شود و با آن یکی می شود. زیرا برای قهرمانانی مانند فدریکا پلگرینی، ورزش همه جانبه است و حتی زندگی خصوصی نیز ورزش است. فیلم این مزیت را دارد که دختر، زنی که پشت قهرمان است، با قدرت و شکنندگی اش به ما نشان می دهد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.