تاریخ انتشار : شنبه 6 فروردین 1401 - 17:24
42 بازدید
کد خبر : 196067

دانلود زیرنویس فیلم Sai Gon Trong Con Mua 2020 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Sai Gon Trong Con Mua 2020 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Sai Gon Trong Con Mua 2020 گفتن اینکه Saigon In the Rain سرزمین لالا ویتنام است کمی اغراق آمیز است، اما داستان عشق، حرفه و داد و ستدهایی که کارگردان Le Minh Hoang آورده است، می تواند قلب کسانی را که سخت کار کرده اند را کاملاً متاثر کند. ، برای اشتیاق

دانلود زیرنویس فیلم Sai Gon Trong Con Mua 2020 گفتن اینکه Saigon In the Rain سرزمین لالا ویتنام است کمی اغراق آمیز است، اما داستان عشق، حرفه و داد و ستدهایی که کارگردان Le Minh Hoang آورده است، می تواند قلب کسانی را که سخت کار کرده اند را کاملاً متاثر کند. ، برای اشتیاق خود زندگی کردند و مردند. درست مانند آنچه لالا لند قبلاً ما را به هق هق می انداخت.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/sai-gon-trong-con-mua-2020/

SÀI GÒN TRONG CƠN MƯA - OFFICIAL TRAILER | KC: 06.11.2020 - YouTube

زیرنویس فیلم Sai Gon Trong Con Mua 2020 داستان عشق دختری به نام می و پسری به نام وو را در روزهای گذران زندگی و راه اندازی شغل در شهر هوشی مین روایت می کند که در فیلم در دو کلمه شاعرانه شده است: سایگون. ابر قوی، کاربردی و صرفه جو است، در حالی که Vu صادق، ترسو و بی گناه است. داستان عشق این دو با یک سوال دردناک شکل می گیرد که در طول فیلم مطرح می شود: افراد موفق ثروتمند هستند یا افراد شاد؟ از طریق آن، می و وو و جوانان اطراف زندگی‌شان به دنبال پاسخ‌هایی برای خود هستند، با داد و ستدهای اجتناب‌ناپذیر.

پس از رام، سایگون در باران روح سینمای مستقل ۲۰۲۰ را با تیمی جوان، از کارگردان تا بازیگر، ادامه می‌دهد. برای کسانی که فیلم‌های مستقل ویتنامی و همچنین فیلم‌هایی درباره جوانان را دنبال می‌کنند، احتمالا همه تابستان در چشمان بسته را می‌شناسند. کارگردان Le Minh Hoang از Saigon In the Rain از جمله سه نفری بودند که پروژه را در آن سال به همراه کارگردان Cao Thuy Nhi و کارگردان Chung Chi Cong رهبری کردند. سال بعد، چانگ چی کونگ فیلم “صبح است سپس به خواب می رویم” را منتشر کرد که موضوع جوانان در سایگون را در داستانی عاشقانه و ماجراجویانه ادامه می دهد. امسال، ۲۰۲۰، Le Minh Hoang اولین بار Saigon In the Rain را به نمایش می گذارد، که همچنان داستانی درباره جوانان است، اما با درام و تضادهای بیشتر و همچنین با داستانی واضح تر. هنوز شناور است، اما کاملاً جهت یابی شده است و در پایان فیلم دردسرهای زیادی را به جا گذاشته است.

بدون پیچ و تاب، بدون شگفتی، سایگون در باران لحظات شیرین و عاشقانه دو جوان عاشق را گرد هم می آورد. آنها در یک شب بارانی، زیر یک ایوان تصادفی در وسط سایگون، یکدیگر را ملاقات کردند. هیچ کدام از آنها متعلق به این سرزمین نیستند، اما تمایل زیادی دارند که بخشی از این سرزمین باشند. فقط به خاطر آن ملاقات سرنوشت‌ساز، فیلم زوج شخصیت اصلی را به شکلی دوست‌داشتنی در فیلم‌های رام-کام در پرده ۱ عاشق می‌کند.

Sài Gòn Trong Cơn Mưa: Thước phim non trẻ đầy cảm xúc dành cho những kẻ khờ mộng mơ - Ảnh 2.

زیرنویس Sai Gon Trong Con Mua 2020 همه آن تضادها از دو کلمه “موفقیت” ناشی می شود، علامت سوالی که در سرتاسر فیلم گذاشته شده است. موفقیت شادی یا ثروت است، فیلم پاسخ نهایی را نمی دهد، اما یک چیز مسلم است: هیچ موفقیتی بدون داد و ستد نیست. در ویتنام، به ندرت فیلمی درباره احساسات و رویاها ساخته می شود که شخصیت ها را به این معامله سوق دهد.

مشابه میا و سباستین از لا لا لند، در ابرها و وو جاه طلبی های بسیار زیبایی می بینیم. آن‌ها نزد یکدیگر می‌آیند تا به همدیگر کمک کنند تا تعالی پیدا کنند، رویاهای خود را کشف کنند، الهام‌بخش باشند، اما باعث می‌شوند طرف مقابل احساس عذاب و بدبختی کند، زیرا عشق نیز مانع از رسیدن او به اشتیاق می‌شود.

به تدریج، این مبادله منجر به سردرگمی جستجوی خود در حسرت، صدمه دیدن و به امید یافتن دلیلی برای زندگی مجدد می شود، به طوری که وو و می یا جوانان همچنان به تعریف کار “موفقیت” ادامه می دهند.

درخشان ترین نقطه برای فیلم موسیقی موسیقیدان فام های او است. تیتراژ “گله پرندگان مهاجر” هنگام نوشتن در مورد افرادی که در خارج از کشور زندگی می کنند، با وجود مشکلات زندگی جدید و بهتری را پیدا می کنند، تأثیر می گذارد، اما هر روز یک روز آفتابی زیبا است. بیت پایانی ترانه «من تنها نیستم» برای همه کسانی که در بحبوحه یک زندگی شهری خسته احساس آرامش می کنند، مانند تسلی وو برای خودش است.

تمام موسیقی فیلم قادر به خلق لحظه ای موسیقایی است که به گفته محقق امی هرتزوگ، لحظه ای است که رابطه بین تصویر و موسیقی معکوس می شود. موسیقی در دنیای فیلم گاهی به یک موسیقی خارج از آن جهان تبدیل می‌شود و در ذهن شخصیت هجوم می‌آورد یا برعکس و حس تاثیرگذاری از گریز را ایجاد می‌کند. در صحنه عاشقانه Vu و May، زنگ تلفن ناگهان به یک موسیقی پس‌زمینه پرشور تبدیل می‌شود، مانند احساسات دو شخصیت از ترک واقعیت برای غوطه‌ور شدن در دنیای خودشان. این یک روش هوشمندانه برای استفاده از موسیقی است که همه فیلم های ویتنامی نمی توانند از آن استفاده کنند.

SÀI GÒN TRONG CƠN MƯA - FIRST LOOK VIDEO | KC: 02.10.2020 - YouTube

در پرده ۳ فیلم نیز به داستان تولد و محبوبیت موسیقی ایندی در ویتنام در سال ۲۰۱۴، ۲۰۱۵ اشاره شده است. سفر این شخصیت در عین حال به واقعیت نزدیک‌تر می‌شود، در پایانی زیبا و امیدوارکننده برای آینده، زمانی که پرندگان مهاجر برای آخرین بار یک ترکیب جدید، مدرن و مرسوم به صدا در می‌آیند.

اشاره به پیچیدگی ها و ویژگی های سایگون در باران کار آسانی است. یک فیلم اول به ناچار ناقص است، همراه با بازیگرانی که هیچ تجربه قبلی بازیگری نیز ندارند.

در بسیاری از بخش‌های بیش از ۹۰ دقیقه، سایگون در باران گاهی بر خلاف قاعده «نمایش، نگو») سینما، این حس را به مخاطب القا می‌کند که فیلم بیش از حد حرف می‌زند و عمل نمی‌کند. در برخی موقعیت‌های پرپیچ و خم، فیلم ممکن است به طور تصادفی حالت درام را خیلی ناگهانی راه‌اندازی کند، و همه چیز را برای سرعت ثابت فیلم بسیار دراماتیک کند. و بالاتر از همه، هنوز این بازیگران جوان هستند که در صحنه هایی که نیاز به رشد روانی زیادی دارند، با مشکلات زیادی مواجه می شوند. صحنه‌هایی که باند بونگ بونگ درباره نمایش بحث می‌کند، همیشه از نظر احساسات و نحوه صحبت با صدای بلند یا بیان نظرات شخصی‌تان ناخوشایند است. چند سکانس وجود دارد که سعی در ایجاد یک افکت آهسته دارد، فریم ها کمی تند و تیز هستند که باعث می شود فیلم آماتور به نظر برسد و باعث اختلال عاطفی می شود.

با این حال، احساسی که فیلم به ارمغان می آورد آنقدر قوی است که تمام دانه های ذکر شده در بالا را پاک کند. احساسات از بازیگری و شیمی (ارتباط) Ho Thu Anh (مه) و آوین لو (Vu) می آید. این زوج عاشقانه را در سایگون در باران دمیده اند تا فیلم ژانر عاشقانه مناسب خود را بسازد. اجرای آوین لو هنگام در دست گرفتن پیانو، آواز خواندن و گریه کردن به دلیل اینکه متوجه شد دیگر اشتیاق او در پایان قسمت دوم فیلم نیست، صحنه بسیار احساسی است.

به طور خلاصه، این یک فیلم عاشقانه است که باید در مورد “احمق های رویاپرداز” سایگون ببینید. بدون ایجاد حس سرگردانی، فیلم به راحتی با مخاطبانی که عاشق اندکی درام هستند، عاشق داستان‌های عاشقانه «تلخ‌شیرین» می‌شوند، زیرا می‌دانند که این دو شخصیت به سختی کنار هم خواهند رفت. اگر شما فردی هستید که برای علاقه و هنر خود به بهترین شکل زندگی کرده اید، این نیز فیلمی از زندگی شماست، افرادی که همیشه باید قلب و ذهن خود را بسنجند. و اگر فقط یک مخاطب معمولی هستید، فقط فیلم را تماشا کنید تا گرمای عشق، آرامش ناگهانی موسیقی، آهنگ زیر باران را که سایگون را به دو قسمت روشن جدا می کند، احساس کنید.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.